Plotëso formën dhe bëhu pjesë e ekipit tonë

Po kërkojmë të punësojmë 6 studentë, që t'i bashkohen Praktika.al, për të na ndihmuar me misionin tonë. Je student dhe e konsideron veten Influencer-in e grupit tënd?

Je i komunikueshëm, kreativ, me aftësi të mira digjitale dhe i shoqërueshëm? Po të kërkojmë pikërisht ty, apliko tani!

Që të vazhdosh me aplikimin duhet të më parë të krijosh profilin tënd në Praktika.al
Kliko këtu për të krijuar llogarinë tënde.

Apliko para datës 27 mars.

Nuk disponon një llogari? Regjistrohu këtu

Shkarko aplikacionin